Kimyasal Madde Tedarikçiliğinde 55. Yıl

 Asit Ticaret Limited Şirketi

1955 yılında Teknik Ticaret Koll. Şti. olarak başlayan kimyasal madde ticareti faaliyei iki ortağın ayrılmasıyla 1975 yılından bu yana diğer kardeş firma Asit Ticaret Ltd. Şti. olarak devam etmiştir.

Geçen süre içerisinde, müşteri kitlesi ve çeşitliliği artan kimyasal madde taleplerini karşılayacak şekilde depolama, nakliye ve lojistik kapasitesi geliştirilerek 24 saat en seri sekilde hizmet verecek yapılanma temin edilmiştir.

Gelişen sanayimize paralel olarak kimyasal madde taleplerinin, miktar ve özelliklerinin hızla artması dolayısıyla Asit Ticaret bünyesinde kimya mühendisleri seviyesinde pazarlama ve satış ekibi oluşturulmuş, kurumsallaşma yönünde ciddi adımlar atılmıştır.

Asit Ticaret, satışını yaptığı malzemelerin yanı sıra müşterilerinde, stok fazlası kimyasalların değerlendirilmesinde de hizmet vermektedir.

Genel satış politikasında, kimyasal maddelerin piyasada azalıp çoğalmasıyla ilgili fiyat artışlarını dikkate almadan müşteri taleplerini en uygun şartlarla istikrarlı olarak karşılama prensibi 55 yıldır değişmeden sürdürülmektedir.